HİZMETLERİMİZ

Butaş Yapi İnşaat Limited Şirketi Kayseri'nin çevre düzenleme ve peyzaj sektöründe 16 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerinin güvenini kazanmış bir yapıya ve güçlü referanslara sahip olan firmamız ilerleme hedefine odaklanmıştır.

Kilit Parke ve İşçiliği

Şehir kültürünün yerleşmesinde, daha güzel, estetik ve yaşanılır mekanların elde edilmesinde önemli bir yere sahip olan parke taşları, günümüz modern şehir dokusunun oluşması için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.Caddelerde, sokaklarda, kaldırımlarda, park ve bahçelerde, otoparklarda kullanılan beton parke taşları düşük maliyetli, dayanıklı ve doğa dostu olmasının yanı sıra renk ve şekil çeşitliliği açısından estetik görünüme sahiptir.

Begonit & Tetra Serileri

Begonit Taşı bir çok farklı ebatı ile doğal granit taşlara alternatif olarak kullanılmaktadır. Doğal granit taşların döşenmesiyle taşların arasında oluşan kalın boşluklar ve yüzeyindeki düzgün olmayan kırma yüzeyleri begonitin düz yüzeyi ve dar aralıklarıyla giderilmiş olur. Dar alanlarda ve kavisli yollarda dikdörtgen ve kare taşlar döşenirken fazla miktarda kesim ve kırım yüzeyi oluşurken begonit ile bu sorun çözülmüş olur.

Çim ve Ağaçlandırma

Güzel çimler dünyanın her yerindeki bahçelerde en çok görülmek istenen şeylerden biridir. Mükemmel bahçeyi elde etmenizde size yardımcı olacak bir diğer konu ise uyumlu ağaçlandırma çalışmasıdır. Yeşil alanlarda sürekliliğin sağlanabilmesi için periyodik bakım çalışmalarının uygulanması zorunludur. Özellikle yoğun kullanılan açık yeşil alanlarda birkaç yıl üst üste yeteri kadar bakımın yapılamaması, yer örtücüler, ağaçlar ve çalıların tanınamaz hal almasına veya kurumasına sebep olabilir.

Yapay Şelale ve Süs Havuzları

Suyun serbest olarak ya da yapay kaya, sunak veya peyzaj objelerinden farklı kotlar arasında akıtılması ile sağlanan havuz çeşitleridir. Genellikle dış mekânda kullanılan bu tarz havuzlar, su sesi ve görüntüsünün dolgun olarak elde edilebileceği havuz çeşitlerindendir. Akşam saatlerinde renkli ışıklarla donatılan şelaleler keyif verici bir görsellik sunmaktadır.Hangimiz bahçemizde hamağımıza uzanıp limonatamızı yudumlarken, arka bahçemizde yer alan küçük süs havuzundan gelen su sesi ile huzura kavuşmayı hayal etmedi ki.

Kamelya ve Çoçuk Oyun Parkları

Günümüzde konut projelerinde yeşil alana verilen önemin artmasıyla kamelyalar artık tüm konut projelerin olmazsa olmazıdır.Çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimlerine katkıda bulunan oyun parkları, çocukluk çağının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yaşı ne olursa olsun tüm çocuklar oyun oynamaya ihtiyaç duyarlar. Butaş inşaat olarak siz dostlarınız ile kamelyada çayınızı kahvenizi yudumlarken çocuklarınızın güvenli bir şekilde hem eğlenip hemde sosyalleşme imkanı bulduğu bu alanları sizlere sunuyoruz.

Otomatik Sulama Sistemleri

Özellikle kentsel yerleşim bölgelerinde giderek önem kazanmaya başlamış olan otomatik sulama teknolojisi sınırlı bir kaynak olan suyun tasarruf edilebilmesi bitkiye doğru zamanda ve uygun miktarda su verilebilmesi insan hatalarından doğabilecek zararların asgari seviyeye indirilebilmesi iş gücü maliyetinin azaltılabilmesi gereksinimlerinden ortaya çıkmıştır. Bir süreliğine tatile çıktığınızı hayal edin ve bahçemizin sulanması ile ilgili hiçbir soru işareti kafanızı kurcalamayacak ve tatilinizin keyfini çıkaracaksınız.

Bahçe Duvar Ve Çitleri

Müstakil evlerin çoğunda güvenlik, mahremiyet ya da yalnızca sınır belirlemek maksadıyla, bahçelerin çevreleri çit ya da duvarla çevrilir. Bu çit ve duvarlar evin dış görünümüne katkıda bulunurlar ve çoğu kez, evi mimari özelliklerini ortaya koyan ilk unsurlar olarak göze çarparlar Bahçe duvar ve çitlerinde ağaçlandırma yöntemini de kullanabilirsiniz.Bu ağaçlar ile şekiller oluşturabilir ve duvar diplerinde dışarıdan içerisi gözükmemesi için dikilebilirsiniz.Bu sayede doğal ve yeşil bir duvar görünümü bahçenize kazandırmış olursunuz.

Mezar Bakım Hizmetleri

Mezar yapımı ciddi ve maveni olarak son derece hassas bir konudur bunun farkında olarak mezar yapımının yanında mezar bakımlarına da önem gösteriyoruz.Sevdiklerinizin mezarlarının bakımı, dilediğiniz gibi çiçeklendirilmesi, hasarlı bölümlerin onarımı, mezar taşlarının ve diğer mermer kısımların temizlenmesini periyodik bir şekilde yapıyoruz.Özellikle başka ülkelerde yaşayan, iş nedeniyle mezar bakımına vakit ayıramayan,şehir dışında diğer şehirlerde yaşayan,sağlık nedeniyle veya başka nedenlerle mezar bakımına imkânı olmayan vatandaşlarımız için hizmetteyiz.

Yaşam Alanları İç Dekorasyonu

Eviniz, daireniz, yaşam arkadaşlarınızdır ve bu nedenle onlarla ilgilenmek çok önemlidir.Evinizi yeniden yapılandırmak, para biriktirmenize ve hayatınızı daha iyi yaşamanıza yol açabilecek geleceğe yönelik bir yatırımdır. İnsanlar bugün iş ve ev gibi yaşam alanlarında,iç dekorasyon uygulamalarında maliyetleri ikinci planda tutup hayatı ve iş alanlarını daha yaşanılası,daha fazla ziyaret ve tercih edilen olmak için hayallerini,kimliğini, yansıtacak güzelliklere göz kırpıyorlar.Evinizin her türlü iç mimari dekorasyonu uygun fiyat ve gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz.

BUTAŞ YAPI INSAAT AİLESİNE SENDE KATIL

Kayserinin göz bebeği Butaş Yapı İnsaat olarak çevremize güzellikler katmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak hedefiyle sizlerleyiz şimdi sende iletişime geç ve kampanya ve fiyatlar hakkında bilgi al.

İLETİŞİME GEÇ

MÜŞTERİ TALEPLERİMİZ

Kayseri firması olan, kaliteli işçiliği güler yüzü ile geniş müşterisi kitlesine ulaşmakta olan Butaş Yapı İnşaat olarak müşteri taleplerimiz

Kilit Taş 100%
Çim Ve sulama 90%
Begonit & Tetra 80%
Bahçe duvarları 70%

Butaş Yapı İnşaat

Neden Butaş Yapı İnşaat'ı tercih etmeliyiz ? Çünkü müşteri memnuniyetini işlerinde en ön planda tutarak kaliteli malzeme kullanımlar ile kalıcı ve hoş bir görünüm elde eden işlerimizle müşterilerimize güven vermekteyiz. Kalıcı işçiliklerimizle geleceğe zemin inşa ediyoruz. Kayseri de geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Butaş Yapi İnşaat müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır.

1870

Müşteriler

2360

Yapılan İşler

1292

Projelerimiz

33

Çalışan Kişi SayısıButaş Yapı İnşaat Limited Şirketi Kayseri'nin çevre düzenleme ve peyzaj sektöründe 16 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerilerinin güvenini kazanmış bir yapıya sahiptir. Güçlü referanslara sahip olan firma uzun yıllar işinin arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.Asıl amacının halka hizmet olduğunu düşünerek yola çıkan firmamız kar marjını minimum seviyede tutuarak sektöre yönelik ilerleme hedefine odaklanmıştır.Neler yapıyoruz sorusuna şu şekilde cevap veriyoruz...